Kategorie

Handlowiec / Sprzedawca - HVAC

Miejsce pracy: Pabianice woj. Łódzkie,

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w asortymencie firmy,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Opieka nad stałymi klientami,
  • Prowadzenie negocjacji z klientem oraz przygotowywanie i opracowanie dokumentacji handlowej,
  • Bliska współpraca z partnerami handlowymi firmy,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziana branża HVAC,
  • Komunikatywność, własna inicjatywa, zaangażowanie, samodzielność, wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość Auto Cad-a,
  • Znajomość branży chłodniczej i klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i ogrzewniczej,
  • Znajomość technologii i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych oraz ogrzewniczych,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność planowania,
  • Prawo jazdy kategorii „B”.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji)
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: laptop, telefon,

Aplikacje (CV i List Motywacyjny) prosimy przesyłać na adres email: kasia@tramontana.net.pl